הסכם גירושים

עם הגרף העולה של אחוזי הגירושין בשנים האחרונות, כך גוברים הזוגות המתגרשים בהבנה ובהסכמה ובעיקר תוך מיזעור הפגיעה בילדים הקטינים ועירובם בהליך הקשה. זוגות רבים בוחרים לחסוך עוגמות נפש רבות ואת ההוצאות שבניהול ההליכים ובוחרים להגעה ל הסכם גירושים במשותף ובעזרת עורך דין המייצג את שני הצדדים.

 

הסכים גירושים כזה ניתן להסכים על כל הנושאים הקשורים והנובעים מהגירושין ולרבות משמורת הילדים והסדרי ראייה וכן מזונות וחלוקת רכוש ובעיקר בנושאים סבוכים של המשך ניהול עסקם או עיסוקם של מי מהצדדים ו/או פירוק ו/או רכישה של אחד הצדדים את חלקו של השני בעסק שנבנה במשותף. הסכם גירושין הנעשה ב"רוח טובה" יכול להעצים ולהעשיר את יכולת הצדדים למצות את המקסימום האפשרי מיכולתם הפיננסית המשותפת בתקופת נישואיהם ואף לאחריה ובעיקר להקל על הילדים בהמשך החיים וניהול הגירושין.
 

הסכם גירושים אינם מסתיימים עם הסכם גירושים ונמשכים לכל הפחות עד שאחרון הילדים הקטינים מתבגר מאוד. הסכם הוגן ו"ברוח טובה" יכול לשמר מערכת יחסים נעימה ותורמת בין הדדים המתגרשים ובכך לעזור לילדים לצלוח את התקופה החדשה בחייהם ביתר קלות.
 

כאמור, להסכם גירושים שנעשה בהבנה ו"ברוח טובה" יכולה להיות אף משמעות גדולה על הקריירה של שני הצדדים ומנסיון משרדנו יש לכך חשיבות עיסקית ואישית מן הדרגה הראשונה ושהשפעתה לאורך שנים רבות.
 

בין המקרים הרבים בהם טיפל משרדנו בתחום זה היו לא מעט מקרים בהם הצדדים מבקשים לשמר או מבינים תוך כדי ההליך עד כמה כדאי ומשתלם לשמר את הקריירות או העסקים או החברות של כל אחד מהצדדים ושלא לתת להליך הכואב של גירושין לחסל אף את סיכויי הפרנסה של מי מהצדדים.

© Daronet LTD.
עבור לתוכן העמוד